Koorbegeleidingen 2021/2022

Koorbegeleidingen 2021


Oratoriumkoor Heiloo

Dirigent:
Paul Waerts

Programma:
Orff – Carmina Burana
versie pauken, slagwerk, 2 piano’s


Oratoriumkoor Heiloo
i.s.m. Classic Concerts Zandvoort

Dirigent:
Paul Waerts

Programma:
Mozart – Requiem / Krönungsmesse / Ave Verum


Oratorium Vereniging Bolsward

Dirigent:
Pauli Yap

Programma:
Mozart – Requiem


COV Bennekom

Dirigent:
Dick Meijer

Programma:
Mozart – Requiem / Haydn – Theresienmesse


Beverwijks Or.Koor Tremenda
geannuleerd

Dirigent:
Paul Waerts

Programma:
Bach – Weihnachtsoratorium, cant. 1 t/m 4


Corda Vocale

Dirigent:
Hans Matla

Programma:
Kerstprogramma


Amsterdams Gemengd Koor
geannuleerd

Dirigent:
Paul Valk

Programma:
Bach – Weihnachtsoratorium, cant. 1 t/m 4


En wij werken mee aan het nieuwste project van videokunstenaar Guido van der Werve “Nummer Achttien”

Koorbegeleidingen 2022


Amsterdams Gemengd Koor

Dirigent:
Paul Valk

Programma:
Bach – Matthäus Passion


KCOV Excelsior

Dirigent:
Gerrit Maas

Programma:
Bach – Matthäus Passion


COV Zaanstreek

Dirigent:
Programma:
Bach – Matthäus Passion


Utrechtse Oratorium Vereniging

Dirigent:
Roel Vogel

Programma:
Bach – Johannes Passion


Amsterdams Opera Koor

Dirigent:
Ago Verdonschot

Programma:
Donizetti – l’Elisir d’Amore


SoliAmersfoort

Dirigent
Paul Valk

Programma:
Palmeri – Misa Tango


Oratoriumkoor Bennebroek

Dirigent:
Frank Hameleers

Programma:
Haydn – Die Schöpfung (arr. Hickman)


Toonkunstkoor Utrecht

Dirigent:
Jos Vermunt

Programma:
Mendelssohn – Elias


Stg. Jerusalem Passion

Dirigent:
Hans Matla

Programma:
Wylie – Jerusalem Passion


Toonkunstkoor Almelo

Dirigent:
Arno Vree

Programma:
Vivaldi – Gloria
Purcell – Dido and Aeneas


COV Haarlem

Dirigent: Piet Hulsbos

Programma:
Händel – Dettingen Te Deum
Jenkins – Stabat Mater (ens)


Oratoriumkoor Heiloo

Dirigent:
Paul Waerts

Programma:
Haydn – The Creation


Beverwijks Or.Koor Tremenda

Dirigent:
Paul Waerts

Programma:
Mozart – Vesperae de Confessore
Haydn – Misa Brevis


KCOV Amsterdam

Dirigent:
Frank Hameleers

Programma:
Händel – The Messiah


Concertkoor Westland

Dirigent:
Steven van Wieren

Programma:
Westland Proms


Oratoriumkoor De Lier

Dirigent:
Annemiek van der Niet

Programma:
o.a. Mozart – Requiem / Schubert – Mis in G


Vlissingse Oratorium Vereniging

Dirigent:
Pim Overduin

Programma:
Verdi – Requiem


COV Zaanstreek

Dirigent:
Michel Poels

Programma:
Fauré -Requiem (versie Rutter)
Rheinberger – Stabat Mater


Oratoriumkoor Kennemerland

Dirigent:
Annelies Smit

Programma:
Dvorak – Stabat Mater (arr Linckelmann)


Toonkunstkoor Heerenveen

Dirigent:
Pauli Yap

Programma:
Mendelssohn – Paulus


Corda Vocale

Dirigent:
Hans matla

Programma:
Islandsmoen – Requiem
Forrest – Requiem for the Living


Toonkunstkoor Nijmegen
en Toonkunstkoor Wageningen

Dirigent:
Hans de Wilde

Programma:
Verdi – Requiem


Oratorium Vereniging Bolsward

Dirigent:
Pauli Yap

Programma:
Haydn – Die Schöpfung