Koorbegeleidingen 2020

Koorbegeleidingen 2020


Projectkoor Voci Vivaci

Dirigent:
Peter Ouwerkerk

Programma:
o.a. Fragmenten uit Brahms -Requiem (Linckelmann)
Vivaldi – Gloria


KCOV Halleluja, Rotterdam

Dirigent:
Wim van Herk

Programma:
Mendelssohn – Elias


Galakoor

Dirigent:
Joke Geraets

Programma:
Haydn – Stabat Mater;
Rheinberger – Stabat Mater


Oratoriumkoor Bennebroek

Dirigent:
Frank Hameleers

Programma:
Brahms – Ein deutsches Requiem (arr) /
Schicksalslied (arr)


KCOV Amsterdam

Dirigent:
Frank Hameleers

Programma:
Bach – Matthäus Passion


Vocaal Ensemble Fioratto

Dirigent:
Thijs Kramer

Programma:
Bach – Matthäus Passion


COV Zaanstreek

Dirigent:
Gerrit Maas

Programma:
Bach – Matthäus Passion


COV Zaanstreek

Dirigent:
Gerrit Maas

Programma:
Fauré – Requiem Rutter)
Fauré – Cantique de Jean Racine (Rutter)


Toonkunstkoor Utrecht

Dirigent:
Jos Vermunt

Programma:
Fauré – Pavane; Williams: Dona nobis pacem
Rachmaninov – Bogoroditse Devo
Bernstein – Chichester Psalms
Elgar: Land of Hope and Glory


Oratoriumkoor Kennemerland

Dirigent:
Annelies Smit

Programma:
Dvorak – Stabat Mater (arr)


Oratoriumkoor Heiloo

Dirigent:
Paul Waerts

Programma:
Haydn – The Creation


Amsterdams Opera Koor

Dirigent:
Ago Verdonschot

Programma:
Donizetti – l’Elisir a’Amore


Residentie Bachkoor

Dirigent:
Jos Vermunt

Programma:

Britten – Ballad of heroes; Bruckner – Te Deum
Beethoven – slotkoor uit Symfonie nr. 9
Parker/Charles – We’ll meet again


Concertkoor Westland

Dirigent:
Steven van Wieren

Programma:
Westland Proms


KCOV Amsterdam

Dirigent:
Frank Hameleers

Programma:
Mendelssohn – Elias


Volendams Opera Koor

Dirigent:
Peter Schlamilch

Programma:
Operafragmenten


COV Bennekom

Dirigent:
Dick Meijer

Programma:
Mozart – Requiem; Haydn – Theresienmesse


Alkmaarse Oratorium Vereniging

Dirigent:
Johan Akerboom

Programma:
Mendelssohn – Elias


Oratoriumkoor De Lier

Dirigent:
André Cruz

Programma:
Jenkins – The Peacemakers


Haarlemmermeers Or.Ver. Excelsior

Dirigent:
Rob Meijer

Programma:
Heinichen – Missa nr 9; Hasse – Requiem in C


Toonkunstkoor Heerenveen

Dirigent:
Pauli Yap

Programma:
Mendelssohn – Paulus


COV Haarlem

Dirigent:
Piet Hulsbos

Programma:
Händel – Dettingen Te Deum
Jenkins – Stabat Mater (ensembleversie)


Toonkunstkoor Almelo

Dirigent:
Arno Vree

Programma:
Mendelssohn – Verlei uns Frieden / Hör mein Bitten
Brahms – Ein deutsches Requiem (arr)


Projectkoor Brandpunt

Dirigent:
Marijke van Leerzem

Programma:
Jenkins – The Armed Man


Amsterdams Gemengd Koor

Dirigent:
Paul Valk

Programma:
Haydn – Die Jahreszeiten


Oratorium Vereniging Bolsward

Dirigent:
Pauli Yap

Programma:
Mozart – Krönungsmesse / Requiem


COV Excelsior, Huizen

Dirigent:
Toon de Graaf

Programma:
Bach – Weihnachtsoratorium


Beverwijks Or. Koor Tremenda

Dirigent:
Paul Waerts

Programma:
Bach – Weihnachtsoratorium, cant, 1,2,3,4


Toonkunstkoor Utrecht

Dirigent:
Jos Vermunt

Programma:
Mendelssohn – Elias


Oraoriumver. SoliAmersfoort

Dirigent:
Paul Valk

Programma:
Bach – Weihnachtsoratorium