Koorbegeleidingen 2019

Koorbegeleidingen 2019 (voorlopig)


Oratoriumkoor Bennebroek

Dirigent:
Frank Hameleers

Programma:
Rutter – Requiem (ensembleversie)


COV Bennekom

Dirigent:
Dick Meijer

Programma:
Händel – Ode for the Birthday of Queen Anne Funeral Anthem for Queen Caroline Tartini – Trompetconcert


KCOV Amsterdam

Dirigent:
Frank Hameleers

Programma:
Orff – Carmina Burana (2 piano’s pauken, slagwerk)


Haarlemmermeers Oratoriumkoor Excelsior

Dirigent:
Rob Meijer

Programma:
Bach – Johannes Passion, versie 2 (1725)


Projectkoor Brandpunt

Dirigent:
Marijke van Leerzem

Programma:
Palméri – Misa a Buenos Aires


Toonkunstkoor Utrecht

Dirigent:
Jos Vermunt

Programma:
Schubert – Mis in As Puccini – Messa di Gloria


Or.Vereniging SoliAmersfoort

Dirigent:
Paul Valk

Programma:
Bach – Johannes Passion


Concertkoor Westland

Dirigent:
Steven van Wieren

Programma:
Bach – Matthäus Passion en 2 voorstellingen voor kinderen van de Matthäus


Vocaal Ensemble Fioretto

Dirigent:
Thijs Kramer

Programma:
Bach – Matthäus Passion


COV Amicitia, Uithoorn

Dirigent:
Toon de Graaf

Programma:
Bach – Johannes Passion


Utrechtse Oratorium Vereniging

Dirigent:
Roel Vogel

Programma:
Dvorak – Stabat Mater


VU-Koor

Dirigent:
Annemiek v.d. Ven

Programma:
Bach – Johannes Passion


Dutch Jenkins Choir

Dirigent:
Hans Matla

Programma:
o.a. Jenkins – The Armed Man


COV Excelsior, Huizen

Dirigent:
Toon de Graaf

Programma:
Mozart – Requiem


Haags Toonkunstkoor

Dirigent:
Patrick v.d. Linden

Programma:
Händel – Dettingen Te Deum Haydn – Nelsonmis


COV-Immanuel Franeker

Dirigent:
Jeroen Helder

Programma:
o.a. Brahms – Ein deutsches Requiem(versie Linckelmann)


Volendams Opera Koor

Dirigent:
Peter Schlamilch

Programma:
Operaprogramma


COV Excelsior, Huizen

Dirigent:
Toon de Graaf

Programma:
Vivaldi – Gloria Mendelssohn – Psalm 42 Puccini – Messa di Gloria


Alkmaarse Oratorium Vereniging

Dirigent:
Johan Akerboom

Programma:
Purcell – Dido and Aeneas Mozart – Requiem


Cantatekoor Wageningen

Dirigent:
Britt de Bakker

Programma:
Händel – Coronation Anthems / Ode for St. Caecilia’s Day


KCOV Amsterdam

Dirigent:
Frank Hameleers

Programma:
Brahms – Ein deutsches Requiem Nänie Tragische Ouverture


Toonkunstkoor Heerenveen

Dirigent:
Pauli Yap

Programma:
Joseph Rheinberger – Stabat Mater Hendrik Andriessen – Miroir de peine Brahms – Ein deutsches Requiem(versie Linckelmann)


Driekorenconcert: Kunst voor het Volk, Or.Koor De Lier, WCOV Excelsior

Dirigenten:
José van Putten, Leo den Broeder, José van Putten

Programma:
Haydn – Die Jahreszeiten


Dutch Jenkins Choir

Dirigent:
Hans Matla

Programma:
Jenkins – Stabat Mater / The Peacemakers


Or.Vereniging SoliAmersfoort

Dirigent:
Paul Valk

Programma:
Brahms – Ein deutsches Requiem


Oratorium Vereniging Bolsward

Dirigent:
Pauli Yap

Programma:
Händel – The Messiah


COV Haarlem

Dirigent:
Piet Hulsbos

Programma:
Saint-Saëns – Oratorio de Noël Britten – Saint Nicolas Cantata


Amsterdams Gemengd Koor

Dirigent:
Paul Valk

Programma:
Bach – Weihnachtoratorium, cantates 1,2,3,4